OPTYS Logo

Ozdobte dětskou oslavu dekoracemi motýlků

Big Shot
Dekorace
Tvoření s dětmi
Oslavy a svatby
Léto

Příprava oslavy pro kamarády bude vaše dítě ještě víc bavit. A pro každého malého hosta spolu přichystáte i malé překvapení. 

Délka tvoření: 1,5 hodiny
Marie Černá

Vytvořila pro vás

Marie Černá

Ozdobte dětskou oslavu dekoracemi motýlků

Co budete potřebovat

Pomůcky: výsekový strojek, vyřezávací šablony, Big Shot, Viola, motýly z ju

Jak na motýlky

Na výrobu motýlů můžete použít výsekové strojky, efektní a rychlá je také práce se sadou tří vyřezávacích šablon s motivem motýlů na strojku typu Big Shot. Motýlky lze také jednoduše narazítkovat na papír a vystřihnout. Děti samy mohou motýlky namalovat a vystřihovat.

Lorem Ipsum

Vyražení motýlků výsekovým strojkem

Připravte prostírání pro hosty

Výsekovým strojkem vyrazte na pevnějším papíru perforované okraje ve tvaru motýlka, na něj nalepte vyseknuté motýlky v kontrastní barvě. Můžete i připsat jméno oslavence a jeho malých hostů. Takové prostírání zaručeně sklidí úspěch. Nakonec potěší i vás, protože po oslavě jednoduše vše ekologicky vytřídíte a nějaký ten mastný flíček vás nebude trápit.

Vyražení motýlků výsekovým strojkem

Tip:

Nejste si jisti, jak s lisem Big Shot nebo Viola 80 zacházet? Prohlédněte si náš podrobný návod, kde najdete cenné rady.

Ozdobte malé doplňky

Jednohubky, malé muffinky nebo kousky ovoce jistě ocení motýlí ozdoby. Motýlky přilepte na párátko kapkou lepidla na papír. 

Tip:

Před použitím nechte motýlky na párátku pořádně zaschnout.

Motýlí ozdoby na párátkách, muffincích nebo kouscích ovoce

Girlanda z motýlků

A co by to bylo za oslavu, kdyby chyběly balonky. Na jejich konec přivažte girlandu z motýlků, přidejte i korálky. Stejnou girlandu můžete zavěsit i na strom nebo na pergolu. S velkým výsekovým strojkem to budete mít hotovo raz dva.

Girlanda z motýlků na balónky, strom nebo pergolu

Každé dítě bude mít své brčko

Jednorázová papírová brčka jsou nejen ekologická, ale také se na ně dají jednoduše nalepit motýlci z papíru nebo juty. Díky tomu si každý bezpečně pozná svou sklenici. Stačí nalepit motýlka na brčko lepidlem na papír.

Tip:

I samotná zábava na oslavě může být motýlí. Připravte dětem stoleček s pastelkami, na papír narazítkujte obrysy motýlů a děti se mohou dát do vybarvování.

Výroba motýlů výsekovým strojkem pomocí vyřezávacích šablon - ozdoba na brč
Motýlci na bukové špejli s překvapením

Dárek na rozloučenou

Na cestu domů připravte pro malé hosty ještě baculatého motýlka s překvapením. Na silnou bukovou špejli přilepte tavnou pistolí výřezy motýla a do jeho středu vždy umístěte malou sladkost. Ozdobte barevnou stužkou a je to. O takové motýlí párty se dětem bude ještě dlouho zdát...

Dětská oslava s dekoracemi z motýlků

Doporučujeme

Líbí se Vám článek? Sdílejte ho s přáteli

Heureka Shop Roku 2023