OPTYS Logo

Kariéra

Jsme největší výrobce a prodejce tiskopisů v ČR. Specializujeme se na ceniny i běžný tisk. Provozujeme e-shop se zbožím pro školy, kanceláře, výtvarníky nadšence i profíky a všechny školou povinné či jejich rodiče. Na OPTYSU nás baví, že nespí na vavřínech. Nedávno jsme spustili novou verzi internetového obchodu nebo se pustili do vývoje jednorázových eko obalů. Rádi byste práci ve firmě, která jde stále vpřed? Přidejte se k nám.

Co vám můžeme nabídnout

  • Příspěvky na penzijní spoření již od 3 měsíce
  • 5 dnů doplňkové dovolené navíc
  • Zaměstnanecká sleva 20 % na veškeré zboží
  • Příspěvek k životnímu jubileu
  • Příspěvek na stravenky
  • Finanční ohodnocení zvyšující se dle odpracovaných let
  • Jednorázová odměna za pracovní iniciativu
  • Možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • Flexibilní pracovní doba pro TH pracovníky

Na práci v OPTYSU mě baví

„Během dvaceti let strávených v OPTYSU vidím, jak se firma vyvíjí a  roste. Znám její lidi i historii. Společnost mi umožnila kariérní růst až na současnou pozici, která mne baví a posouvá stále vpřed.“ - Gabriela Grossmannová, personalistka

„Když jsem přišel do OPTYSU, jak rozsáhlé portfolio výrobků a činností firma má. To byla pro mě výzva. Poznal jsem, že budu moci zkusit něco nového. Ve firmě působím již 15 let a díky různorodému sortimentu je práce stále velice kreativní. Ta by samozřejmě nešla bez skvělých kolegů, kteří mě nabíjí pozitivní energií a pohání stále vpřed.“ - Jaroslav Shrbený, obchodní zástupce

Co můžete jako uchazeč čekat

PRVNÍ KONTAKT

Po obdržení životopisu s průvodním dopisem vás bude kontaktovat oddělení personalistiky. Jestliže nás zaslané podklady zaujmou, domluvíme si setkání.

OSOBNÍ SCHŮZKA

Naživo se uvidíte s personalistkou a vedoucím oddělení, v němž chcete pracovat. Proberete vaši pracovní praxi i motivaci pracovat u nás.

ROZHODNUTÍ 

Jestliže bude z obou stran vše v pořádku, nabídneme vám pracovní smlouvu. Ve zkušební lhůtě vás zaučí zkušení kolegové, kteří vždy rádi pomohou.

Zaujali jsme vás, ale nenašli jste vhodnou pozici?

Šikovných lidí není nikdy dost. Napište naší personalistce a popište jí, co byste firmě rádi nabídli. Třeba z toho bude něco víc.


Gabriela Grossmannová
+420 553 777 352
gabriela.grossmannova@optys.cz