OPTYS Logo

Zvláštní režim prodeje

Řadíte se k akreditovaným školám, školským a vzdělávacím zařízením? Nakupujte cenné papíry v podobě vysvědčení u nás a čerpejte celou řadu výhod pro školy.

Zvláštní režim prodeje – vysvědčení pro akreditované školy

Naše tiskopisy vysvědčení splňují nejpřísnější bezpečnostní a technické normy stanovené Vyhláškou č. 3/2015 Sb. – Vyhláška o některých dokladech o vzdělání. Vysvědčení tak mohou nakupovat výhradně školské instituce, které vlastní akreditaci ministerstva školství. Žádná jiná zařízení či jednotlivci tedy originály vysvědčení pořizovat nemohou.

 

Bezpečnost – naše priorita

Prodej cenných papírů reguluje stát. To znamená, jak bylo výše zmíněno, že je mohou pořizovat pouze akreditované instituce. Tyto papíry zároveň podléhají důsledné evidenci. Ceniny jsou tudíž skladovány v přísném režimu dohledu. Pro zajištění maximální bezpečnosti je ukládáme do trezoru

 

Vaše výhody spolupráce OPTYS

  • Jsme exkluzivní dodavatel: jeden ze dvou autorizovaných výrobců a prodejců vysvědčení v ČR.
  • Nezpochybnitelná kvalita: díky zázemí moderní tiskárny jsou naše vysvědčení vyrobena s co nejvyšší pečlivostí.
  • Registrovaným školám nabízíme řadu výhod – od 25% slevy na školní a kancelářský sortiment přes náhradní plnění až po rychlejší nákupy s předvyplněnými objednávkami.

 

Jak k ceninám získat přístup

  1. Zaregistrujte vaši školu na našem e-shopu.
  2. Manuálně ověříme vaše IČ (DIČ) a akreditaci.
  3. Poté, kromě všech běžných produktů, získáte přístup i k ceninám vysvědčení označenými zvláštním režimem prodeje. Na každou objednávku také automaticky po přihlášení čerpáte benefity pro školy.

 

Přidejte se k dalším školským zařízením, které mají přístup k nákupu vysvědčení a výhodám pro školy.

Zaregistrujte se nyní