Vážení zákazníci, dodání pod stromeček garantujeme pro všechny objednávky odeslané do pondělí 18.12.2023 do půlnoci. 

Prášek na odlévání Reliefco, 1 kg

Prášek na odlévání Reliefco, 1 kg Prášek na odlévání Reliefco, 1 kg
Prášek na odlévání Reliefco, 1 kg

Skladem více než 30 kusů
Katalogové číslo: 4030203264
EAN: 4016299143270

151,00 Kč
124,79 Kč bez DPH
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a dopravu máte zdarma
0,00 Kč / 1 500,00 Kč

Popis produktu

Bílý prášek na výrobu hmoty pro odlévání tvarů pomocí silikonových a plastových forem. Odlitky mají hladký, lesklý, jakoby porcelánový povrch bez bublin a porézních povrchových vad, připravené na další zdobení třeba akrylovými barvami nebo třpytkami.

Snadno a rychle si tak vytvoříte originální a jedinečné dekorace.

  • obsah balení: 1 kg
  • barva: bílá

Postup práce:

  1. Vodu nalijte do čisté nádoby a přisypávejte prášek za neustálého míchání v poměru 3 díly prášku na 1 díl vody. Čas na zpracování hmoty je přibližně 10 minut, je tedy dobré formy si předem připravit – dát si je poblíž, zkontrolovat, zda jsou v rovině. Po odebrání potřebného množství prášku sáček dobře uzavřete.
  2. Vlijte hmotu do forem, nechte zcela ztuhnout. Doba tvrdnutí závisí na výšce odlitku, nižší tvary mohou být ztuhlé již po 1 hodině.
  3. Po úplném ztuhnutí odlitek z formy vyjměte. Způsob vyjmutí záleží na materiálu formy, kterou jste použili. Ideálním způsobem je překlopit celou formu rovnou stranou na podložku a naklánět a nadzvedávat formu do různých stran. Odlitky se samy uvolní.
  4. Po dokonalém zaschnutí (minimálně po 12 hodinách) můžete odlitky dále barvit akrylovými, vodovými i temperovými barvami nebo je zdobit ubrouskovou technikou, metalickými vločkami, dle své fantazie. Odlitky lze lepit k jiným povrchům pomocí silikonu či lepidla, lze je vrtat a brousit.

Tip: Pokud máte v úmyslu odlitek zavěsit, vložte do tuhnoucí hmoty poutko.

Bezpečnostní upozornění: Doporučeno pro děti starší 5 let, pozor také na vdechnutí prášku. Během tvrdnutí se materiál může zahřát až na teplotu 50 °C a více. Po práci si vodou umyjte ruce i nástroje. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Prosíme, čekejte.
Váš motiv se zpracovává.

Naposledy navštívené produkty

Novinky, akce a slevy
To nejlepší na váš e-mail
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.