Pro získání slev pro školy a školská zařízení klikněte ZDE

Nástěnka

14. Říjen 2021 | Dekorace Home made Podzim

Chcete mít Vaše oblíbené vzpomínky nebo důležité poznámky přímo na očích? V tom případě se Vám bude tento příspěvek víc než hodit. Dozvíte se, jak si jednoduše z plátna vytvořit krásnou nástěnku, která Vám vše připomene. Prohlédněte si tento příspěvek a dozvíte se více!

Svíčka na Dušičky

14. Říjen 2021 | Dekorace Sklenice Podzim

Dušičky jsou dnem, kdy vzpomínáme na své zemřelé příbuzné a přátele. Podle tradic zdobí rodinné hroby různé věnce, květiny nebo také svíčky. Proto jsme pro Vás ve spolupráci s Home by Nela vytvořili jednoduchý postup k výrobě svíčky s přírodní dekorací. 

Halloweenský věnec

Halloween se neobejde bez motivů dýní, pavučin, pavouků a mnoha dalších strašidelných věcí. Na všechny tyto prvky jsme samozřejmě mysleli a použili je při výrobě halloweenského věnce. Inspirujte se naším příspěvkem a vytvořte si speciální halloweenskou dekoraci, která zaujme.

Halloweenské masky

12. Říjen 2021 | Tvoříme s dětmi Halloween

Halloweenský speciál pokračuje s dalším příspěvkem. Tento postup jistě ocení každý, kdo si láme hlavu nad halloweenskou maskou. Vytvořili jsme pro Vás tři druhy – ducha, netopýra a čarodějnický klobouk. Na našem e-shopu však najdete zboží pro mnoho dalších druhů. Nechte se inspirovat a připravte se na tento jedinečný svátek.

Halloweenské kamínkování

8. Říjen 2021 | Kamínkování Halloween

Halloween už je za rohem! Jste na tento svátek připraveni? Inspirujte se naším halloweenským speciálem na Blogu a užijte si ho hezky naplno! Jako první ze všech halloweenských příspěvků pro Vás máme kamínkování ve stylu Día de los Muertos. Toto kamínkování není zcela tak běžné, jak jste ho doposud znali. Prohlédněte si tento příspěvek a dozvíte se proč.

Podzimní dekorace

5. Říjen 2021 | Dekorace Podzim Plsť

Pokud se chystáte vytvořit jednoduchou podzimní dekoraci a chybí Vám inspirace, jeden tip by se tady pro Vás našel. V tomto postupu Vám ukážeme, jak vytvořit dekorační podzimní věnec pomocí kovového kruhu a plsti. Práce s plstí je opravdu jednoduchá a zábavná. Přesvědčte se sami!

Aby našim zákazníkům nic neuniklo,
zasíláme jim informace o akcích a novinkách e-mailem.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.