Papírové rozetky

Poskládanou rozetou dozdobíte dárek, když si jich poskládáte víc, můžete si vytvořit věnec na dveře, nebo pomocí špejlí zápichy do květináčů. A když přizvete děti, můžete s nimi připravit milý dárek mamince k svátku.

Box ze špachtlí

Taky se vám doma hromadí krabice, lepenka či kartony od nakoupeného zboží? A co je třeba přeměnit ve funkční dekoraci do domácnosti? Podívejte se, jak na to.

Krabička na čaj

13. Duben 2021 | Dřevo Dekorace 3D pasta Šablona

Krabička na čaj může být záležitostí veskrze praktickou, to ale neznamená, že nemůže být zároveň záležitostí okrasnou. A pokud zrovna neseženeme takovou, která by se nám hodila do interiéru, můžeme s minimálním úsilím ozdobit krabičku z přírodního dřeva. Samozřejmě že taková krabička bude i krásným dárkem.

Madeirová vajíčka

26. Březen 2021 | Jaro Velikonoce Výzdoba

Ačkoliv tento způsob zdobení velikonočních vajíček patří mezi ty tradiční, ne každý má odvahu jej vyzkoušet. Není to ale škoda? Touto technikou můžeme vytvářet krásné vzory, které při trochu cviku zvládnou i větší děti.

Přání s věnečkem

22. Březen 2021 | Práce s papírem Velikonoce

Šablony jsme si zvykli používat na textil i na dřevo, ale jejich využití na papír ještě není úplně časté. Ale šablona věnečku úplně svádí k vytvoření přáníčka, které se hodí pro různé příležitosti a to nejen na jaře.

Zajíc z kužele

Zajíčci, kuřátka, kačenky a jiná mláďata k jaru prostě patří, do bytu si je ale těžko pořídíme. Pojďte si tedy s námi vyrobit zajíčka, který vám nikam neuteče a společnost vám může dělat celé jaro. A navíc určitě ze své roztomilosti nevyroste. :)

Aby našim zákazníkům nic neuniklo,
zasíláme jim informace o akcích a novinkách e-mailem.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.