Zmrzlinová party dekorace

27. Červenec 2021 | Tvoříme s dětmi Dekorace Foamiran Léto

Pořádejte oslavy v letním stylu! Skvělá zahradní party se neobejde bez výborného jídla, pití, ale také stylových dekorací. Proto jsme pro Vás vymysleli postup k vytvoření zmrzlinové party dekorace, díky které bude Vaše oslava nezapomenutelná.

Letní tričko

20. Červenec 2021 | Textil Malujeme na textil Léto

Nechte se inspirovat létem! Vymysleli jsme pro Vás postup, díky kterému si budete moct vyzkoušet nové techniky v malování na textil. Máte také možnost využít některou z našich letních šablon. Dejte prostor své fantazii a pusťte se do letního tvoření!

Kameny na zahrádku

13. Červenec 2021 | Malování Dekorace Kamínkování

Kamínkování je v současnosti největším výtvarným fenoménem mezi dětmi i dospěláky. Je to zábavná činnost, která dává prostor hned několika výtvarným technikám. V našem případě je to malování akrylovými popisovači Pintor, které se nezaleknou ani drsnějšího povrchu. Naší inspirací je tentokrát zahrádka plná rostoucí zeleniny, ovoce a bylin. Díky těmto kamenům nyní budeme vědět, kde nám co roste. Zkuste to taky!

Zavařovací sklenice

1. Červenec 2021 | Malování Dekorace Sklenice

Není nad to na chvíli posedět se svou polovičkou nebo známými a nasávat letní atmosféru. A abychom tu atmosféru ještě více podpořili, můžeme si pro tyto večery jednoduše a navíc ze starých zavařovacích sklenic vytvořit krásnou letní dekoraci, která má hned několik využití.

Letní party stolování

29. Červen 2021 | Papír Tvoříme s dětmi Léto

Sezóna obědů na čerstvém vzduchu je tímto příspěvkem zahájena! A co si to takhle udělat ještě hezčí a stolování trochu vylepšit? V tomto příspěvku Vám ukážeme, jak na to! 

Terakotový květináč

25. Červen 2021 | Malování Fimo Modelování

Máte rádi nakupování krásných květináčů a různých ozdob do domácnosti, ale ještě raději máte, když si všechny tyto věci sami vyrobíte? Jsme na tom úplně stejně! Proto jsme si pro Vás připravili jednoduchý postup, díky kterému obyčejný terakotový květináč přetvoříte v nádherný a hlavně na míru ozdobený květináč, kterého si každá návštěva hned všimne!

Aby našim zákazníkům nic neuniklo,
zasíláme jim informace o akcích a novinkách e-mailem.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.