Z důvodu nařízení vlády budou prodejny uzavřeny do 3.11. Děkujeme za pochopení.

Taška nejen podzimní

22. Říjen 2020 | Textil Malujeme na textil

Jednorázovým taškám už odzvonilo a nosit si s sebou na nákup tašku látkovou se stalo naprosto běžné. Proč ale nosit tašku obyčejnou, když si jednoduše můžeme vyrobit tašku naprosto originální, kterou si určitě s jinou nespletete ? A ještě navíc takovou, která probarví šedivé podzimní dny :)

 

Šípkový hrníček

19. Říjen 2020 | Malujeme na sklo

Na podzim není bohužel nouze o sychravé dny, kdy přijde vhod hrnek teplého čaje, který bude nejlépe chutnat z originálního hrnečku. Stačí jen pár barev a trocha času a trpělivost a můžete si takový hrneček s námi namalovat. 

Tenisky v zentagle stylu

13. Květen 2020 | Malujeme na textil

Barevné tenisky k jaru a létu neodmyslitelně patří. Co když však neseženete žádné, které by byli podle vašeho gusta? Žádný problém - prostě si je namalujete. Jednobarevné nebo vícebarevné - výběr barev je jen na Vás!

Kytičky na tvořítku

13. Květen 2020 | Papírové lýko

Zkusme si spolu kytičky na tvořítku - ukážeme si je z papírového lýka, ale můžete vyzkoušet i jiné provázky, vlnu či zbytky přízí a stužek - kytičky budou hezké z různých materiálů. Hotové kytičky můžeme použít jako zápichy nebo třeba je použít na ozdobení jarního věnce.

Malované kameny

13. Květen 2020 | Malování

Malovat na kameny lze různě a dají se použít různé druhy barev. Pokud použijeme na malování fixy na porcelán, máme jistotu, že nám namalované kamínky vydrží bez újmy i venku – a nemusíme je ani přelakovávat.

Linoryt

13. Květen 2020 | Linoryt

Čas tulipánů je příliš krátký, ale můžeme si jej celoročně připomínat  díky technice linorytu, pro kterou je jednoduchý květ tulipánu jako stvořený. Navíc na vyrytí motivu použijeme měkkou gumu, takže si zase můžeme přizvat k práci i naše dětské pomocníky. Pustíte se do toho s námi?

Aby našim zákazníkům nic neuniklo,
zasíláme jim informace o akcích a novinkách e-mailem.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.