Krabička na čaj

13. Duben 2021 | Dřevo Dekorace 3D pasta Šablona

Krabička na čaj může být záležitostí veskrze praktickou, to ale neznamená, že nemůže být zároveň záležitostí okrasnou. A pokud zrovna neseženeme takovou, která by se nám hodila do interiéru, můžeme s minimálním úsilím ozdobit krabičku z přírodního dřeva. Samozřejmě že taková krabička bude i krásným dárkem.

Madeirová vajíčka

26. Březen 2021 | Jaro Velikonoce Výzdoba

Ačkoliv tento způsob zdobení velikonočních vajíček patří mezi ty tradiční, ne každý má odvahu jej vyzkoušet. Není to ale škoda? Touto technikou můžeme vytvářet krásné vzory, které při trochu cviku zvládnou i větší děti.

Přání s věnečkem

22. Březen 2021 | Práce s papírem Velikonoce

Šablony jsme si zvykli používat na textil i na dřevo, ale jejich využití na papír ještě není úplně časté. Ale šablona věnečku úplně svádí k vytvoření přáníčka, které se hodí pro různé příležitosti a to nejen na jaře.

Zajíc z kužele

Zajíčci, kuřátka, kačenky a jiná mláďata k jaru prostě patří, do bytu si je ale těžko pořídíme. Pojďte si tedy s námi vyrobit zajíčka, který vám nikam neuteče a společnost vám může dělat celé jaro. A navíc určitě ze své roztomilosti nevyroste. :)

Velikonoční věnec

15. Březen 2021 | Papír Dekorace Origami Velikonoce

Krásné barvy papírů na origami úplně svádí k využití na výrobu květin, navíc, pokud jsou v sadě tak krásně sladěné barvy jako v případě těchto puntíků. A pokud je využijete k dekoraci velikonočního věnečku, vznikne vám netradiční jarní výzdoba, kterou u vás bude obdivovat každá návštěva.

Papírové tulipány

12. Březen 2021 | Papír Dekorace Jaro Velikonoce Origami

Tulipány patří mezi květiny, které nám pomohou doma navodit atmosféru jara. Jejich jedinou vadou na kráse je, že bohužel velmi rychle odkvétají. :( Ale tulipány skládané z origami papírů vám vydrží tak dlouho, jak jen budete chtít!

Aby našim zákazníkům nic neuniklo,
zasíláme jim informace o akcích a novinkách e-mailem.
Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů.